Dziś jest 17.05.2021

STRONA GŁÓWNA

Pożyczki pozabankowe 24

PORADY I INFORMACJE

Definicja pożyczki pozabankowej

Jak wziąć pożyczkę
przez internet?


Jakie warunki trzeba spełnić?

Koszty pożyczki

Czy i kiedy warto wziąć pożyczkę

Czy można wziąć wiele pożyczek naraz?

Odpowiedzialne pożyczanie

Zalety i wady pożyczek

Pierwsza pożyczka - jak zacząć

Całodobowe pożyczki 24h
wypłacane w dzień i w nocy


ZOBACZ TAKŻE:

Najpopularniejsze pożyczki pozabankowe w Polsce

Gdzie pożyczka 2000 zł na raty online jest najtańsza? Najpopularniejsze pożyczki pozabankowe udzielane przez internet


Pierwsza pożyczka za darmo

Pierwsza pożyczka za darmo

Pierwsza pożyczka za darmo

Pierwsza pożyczka za darmo


Pierwsza pożyczka za darmo

Pierwsza pożyczka za darmo

Pierwsza pożyczka za darmo

Pierwsza pożyczka za darmoPierwsza pożyczka - jak zacząć korzystać z chwilówek

Osoby zainteresowane pożyczką dzielą się na dwie grupy - tych, którzy biorą pożyczki już od dłuższego czasu i znają już temat dość dobrze, a szukają tylko kolejnych okazji do zaciągnięcia korzystnej i szybkiej chwilówki, oraz tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z pożyczaniem pieniędzy przez internet. Niezależnie czy ma to być incydentalna pożyczka, która nigdy potem się nie powtórzy, czy też początek serii kolejnych pożyczek, warto poznać podstawowe zasady, którymi należy się kierować, zaczynając dopiero swoją aktywność jako pożyczkobiorca. 

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że jako osoba, która dotychczas nie korzystała z usług firm pożyczkowych, masz uprzywilejowaną pozycję. Firmy pozabankowe traktują cię jako nowego klienta, o któego zabiegają i musza go jakoś skusić do tego, aby skorzystał włąśnie z ich usług, a nie z usług konkurancji. Dlatego też jako nowy klient możesz przebierać w atrakcyjnych ofertach chwilówek.

Najpopularniejszą formą oferty dla nowego klienta jest oferta pierwszej pożyczki za darmo. Obecnie wiele firm udziela pożyczkę dla nowego klienta całkowicie bez żadnych kosztów na okres co najmniej 30 dni (aktualna lista tych firm jest dostępna na stronie pożyczka-za-darmo.pl). Dlatego też twoja pierwsza pożyczka może być całkowicie darmowa - po upływie okresu pożyczki (zwykle jest to 30 dni) zwrócisz tylko kwotę pożyczki, bez żadnych dodatkowych opłat.

Oczywiście firmy pożyczkowe oceniają każdego klienta indywidualnie i może się zdarzyć, że nie wszędzie będziesz mógł uzyskać szybką pożyczkę bez żadnych problemów. Często przeszkodą może być np. brak bieżących dochodów albo negatywne wpisy w Biurze Informacji Kredytowej (jeśli brałeś wcześniej kredyty w bankach) lub w rejestrach dłużników (jeśli zalegasz np. z opłatami za prąd, gaz, telefon itp.). Są jednak firmy, które udzielają pożyczki bez sprawdzania BIK, dlatego też nawet w takiej sytuacji nasz szansę na akceptację wniosku o pożyczkę.

Procedura wzięcia pierwszej pożyczki jest zwykle bardzo prosta - wystarczy złożyć wniosek na stronie internetowej wybranej przez ciebie firmy pożyczkowej, podać podstawowe dane, następnie wykonać przelew weryfikacyjny na konto tej firmy w symbolicznej kwocie (zwykle 1 grosz lub 1 złoty) i czekać na decyzję pożyczkową - przesyłaną zwykle e-mailem lub SMS-em.

Ofert pożyczek pozabankowych, zwłaszcza tych udzielanych przez internet, jest bardzo wiele. Jeśli chcesz porównać dużą ilość ofert, sprawdź także aktualny ranking szybkich pożyczek. Większość firm udziela pożyczek osobom w wieku 20 lat lub więcej. Jeśli jesteś pełnoletni, ale nie ukończyłeś 20 lat, gama ofert jest mniejsza, ale także znajdziesz odpowiednią ofertę, są bowiem nieliczne firmy, które oferują pożyczki dla osób od 18 lat. 

(C) 2015 - 2019 - pożyczki pozabankowe udzielane przez internet lub w domu klienta.
W serwisie przedstawiono oferty zewnętrznych firm niezwiązanych z autorem serwisu. Autor serwisu nie odpowiada za oferty ani działania tych firm.
Ta strona może stosować pliki cookies dla celów statystycznych i reklamowych. Korzystanie z tej witryny bez zmiany ustawień przegladarki w zakresie plików cookies oznacza akceptację faktu zapisywania ich w pamięci komputera użytkownika strony.